Prenájom výpočtovej techniky

 
Helpdesk0902 198 198
 
SK EN

Produkty

 

Desktopy

 

LENOVO ThinkCentre M92z

LENOVO ThinkCentre M92z

Popis produktu
Nový Lenovo ThinkCentre M92z All-in-One (AIO) desktop prináša jednoduchšiu správu pracovného priestoru spolu s funkciami, výkonom a spoľahlivosťou. Zmeňte svoj ​​obchod s nekompromisným výkonom s Intel ® Q77 chipset, 3. generáciou Intel ® Core ™ a voliteľnou 1 GB diskrétnou grafickou kartou. Zmeňte spôsob správy desktopov a podnikových aplikácií pomocou Intel ® vPro ™ ready technológie.
Sila výkonu zahŕňa najžiadanejšie funkcie. Pracujte pomocou nového 23 "IPS displeja s širokým pozorovacím uhlom (178 °) a antireflexným povrchom s enhanced touch. Komunikujte bez problémov s najlepším Microsoft ® Lync ™ VoIP. Pohodlie a štýl sú súčasťou modelu s poslednými komunikačnými možnosťami, ako optimalizovaná HD kamera, duálny mikrofón a Dolby ® Sound Enhancement. Jednoduché šasi a niekoľko možností nastavenia polohy robí správu desktopu jednoduchú a ľahkú. ThinkCentre M92z prevádzkuje chladnejšie a tichšie s Intelligent Cooling Engine 2.0 (ICE 2) a je šetrný k životnému prostrediu, vlastní hodnotné zelené certifikáty.
ThinkCentre M92z prináša rýchlejší výpočtový výkon, viac úspory energie, integrované možnosti správy a zabezpečenia.

Nový Lenovo ThinkCentre M92z prináša vďaka All-in-One (AIO) rieśeniu jednoduchšiu správu pracovného priestoru. Svojimi funkciami, výkonom a spoľahlivosťou zapadne do hardwerovej  štruktury tak malých ako aj velkých podnikov. M92z disponuje nekompromisným výkonom a to vďaka Intel ® Q77 chipset, 3. generáciou Intel ® Core ™ a voliteľnou 1 GB diskrétnou grafickou kartou. Zmeňte spôsob správy desktopov a podnikových aplikácií pomocou Intel ® vPro ™ ready technológie.

Pracujte pomocou nového 23 "IPS displeja s širokým pozorovacím uhlom (178 °) a antireflexným povrchom s enhanced touch. Komunikujte bez problémov s najlepším Microsoft ® Lync ™ VoIP. Možnosti online komunikácie su umocnené HD kamerov, duálnym mikrofón a Dolby ® Sound Enhancement technológiou. Prevádzková hlučnosť je minimálna a to vďaka Intelligent Cooling Engine 2.0 (ICE 2). M92z je taktiež šetrný je šetrný k životnému prostrediu čo dokazuju hodnotné zelené certifikáty.

ThinkCentre M92z prináša rýchlejší výpočtový výkon, viac úspory energie, integrované možnosti správy a zabezpečenia.

Cenník:

1 dni50 €
2 dni59 €
3 dni62 €
4 dni68 €
1 týždne72 €
2 týždne89 €
Mám záujem

Objednávkový formulár