Prenájom výpočtovej techniky

 
Helpdesk0902 198 198
 
SK EN

Produkty

 

Tablety

 

Lenovo Thinkpad Tablet 2

Lenovo Thinkpad Tablet 2

S Lenovo ThinkPad Tablet 2 rozširuje existujúcu líniu podnikania do ďalších 10,1 palcové modely. Nové tablety radu Thinkpad majú veľký IPS displej s uhlopriečkou 25,7 cm, ktoré sú chránené Trail Dragon skla AGC proti poškriabaniu. Ďalšou zvláštnosťou je, že displej je veľmi nízka oslnenia.
 
V tomto Lenovo ThinkPad Tablet je použitá 2 nové Windows 8 Pre Microsoft. Jedná sa o 32-bit verziu, ktorá beží na PC alebo notebooku. To znamená, že môžete použiť svoje staré programy v tablete teraz.
 
Tento model ThinkPad Tablet radu 2 pracuje s procesorom Intel Atom a 2 GB RAM. MŠP EM pamäť zahŕňa 64GB s týmto modelom. Okrem toho tablet Wi-Fi a integrovaný 3G modem. Tiež je nainštalovaný NFC-sensor. Príslušenstvo zahŕňa pero digitalizéra s citlivosťou 1.024 tlaku v tlakovom stupni.

Lenovo ThinkPad Tablet 2 rozširuje existujúcu líniu business harwdweru o 10,1 plne dotykovú možnosť. Tablet 2 disponuje veľkým IPS displejom s uhlopriečkou 25,7 cm, ktorý sú chránený Trail Dragon sklom AGC odolným proti poškriabaniu. Ďalšou zvláštnosťou je, že displej má veľmi nízku úroveň oslnenia.

Tablet je vybavený Windows 8, 32-bit verziou, ktorá beží tak na PC ako aj na notebooku. To znamená, že môžete použiť svoje staré programy v tablete teraz. Tablet radu 2 pracuje s procesorom Intel Atom s 2 GB RAM a so 64GB úameťou. Okrem toho tablet je vybavený Wi-Fi modulom + integrovaný 3G modemom. Tiež je nainštalovaný NFC-sensor. Príslušenstvo zahŕňa digitalizer pen s citlivosťou 1.024 tlaku.

Cenník:

1 dni
2 dni
3 dni
4 dni
1 týždne
2 týždne
Mám záujem

Objednávkový formulár